'

Gerçek Kaçış Oyunlarına Gönül Veren Diğer Siteler

digersiteler

Gerçek Kaçış Oyunlarına Gönül Veren Diğer Siteler

Kışın da gelmesiyle birlikte, macera, heyecan ve bulmaca çözme tutkunlarına yönelik harika bir kapalı mekan takım aktivitesi olan gerçek kaçış oyunlarına olan ilgi hızla artıyor. Tabii ki bu ilgiye cevap vermek adına bu oyunlarla ilgili yeni siteler kuruluyor ve birçok blog bu aktiviteleri konu ediyor. Bizler gibi bu işe gönül vermiş diğer başlıca siteleri sizler için listeledik.


 

Biz Evde Yokuz

Indoor ve outdoor olarak yapılabilecek birçok aktiviteyi bizzat gerçekleştirerek tecrübelerini paylaşan ve listeleyen keyifli bir blog. Birkaç yazılarında gittikleri oyunlara yer vermişler, bir yazılarında da oyunların tam isim ve websitesi olarak listesi var. Bu liste yeni oyun açıldıkça mütemadiyen güncelleniyor.

http://www.bizevdeyokuz.com/

bey

 


 

Yeni Görev

Türkiye’deki gerçek kaçış oyunlarını güzel bir tasarım ile listeleyen, tür ve lokasyon detaylarına da yer veren bir dizin sitesi. Özellikle yeni görev ekleme aşamasında görselleri ile çok özenli bir tarza sahip.

http://yenigorev.com/

yg


 

Odadan Kaçış Oyunları

Kaçış oyunları mekanlarına bizzat giderek oyunları başarıyla tamamlayan 5 arkadaşın kurduğu, oyuncuların yorumlarını paylaşmaları konusundaki heyecanı her halinden belli olan bir site :)

http://www.odadankacisoyunlari.com/

oko

 

 

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu (gerekli)

İletiniz (gerekli)

captcha

Yukarıdaki yazıyı aşağıdaki metin alanına yazınız: