'

Gerçek Kaçış Oyunlarıyla Karakter Tahlili

Gerçek Kaçış Oyunları

Gerçek Kaçış Oyunlarıyla Karakter Tahlili

 

Kaçış oyunları, ekipçe oynanan ve yaşanan gerçeklikte oynanan oyunlar olduğu için aslında kişilerinkarakterlerinin en net ortaya çıktığı ve gözlenebildiği anlardır. Birlikte geçirilen o 1 saat sürecinde yaşanan heyecan ile kendimizi kaptırıp oyunun hedefi olan son kilidi çözüp odadan evden çıkma, yani başarma arzusu ile aslında kendi karakterlerimizi tam anlamıyla su yüzüne çıkarmış oluyoruz.

 

Arkadaşlarınızı ve ÇalışanlarınızıTanıyın!

Bu nedenle genelde takım çalışması gerektiren bu oyunlar sırasında, oyunu oynayan ekip kendi arkadaşlarını çok daha net tanıma fırsatı buluyor. Tabi ki oynama anında değil, genelde bu analizler kaçış oyunundan çıkılıp uzun kritiklere başlandığı zaman yapılıyor:)

Bu noktada şirketler de çalışanlarını bu oyunlarda analiz etmeyi keşfedip, bu gerçekçi yöntemi tercih etmeye başlamış durumda. Gerçek Kaçış Oyunu oynan mekanlarının hemen her yerini gösteren kamera sistemi, içeride oyunu izleyen ve gerektiğinde yardım istenen moderatörün önündeki ekrandan izlenebiliyor. Tüm detayları, heyecanı ve eğlenceyi izleme odasından takip eden yöneticiler, geçen bir saatin sonunda detaylı analizler elde etmiş oluyor.

 

Gerçek Kaçış Oyunu oynarken, ekip ruhu yaşamayı ve eğlenmeyi sakın unutmayın! Ve bakın bakalım siz ya da ekibiniz aşağıdaki 13 karakterden birine benziyor musunuz? 😀

 

 

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu (gerekli)

İletiniz (gerekli)

captcha

Yukarıdaki yazıyı aşağıdaki metin alanına yazınız: